Schmersal Safety Light Curtain SLC440COM-E-0810-14 Emitter .3-7.0m 24VDC
Description
Schmersal Safety light curtain SLC440COM-E-0810-14 Emitter .3-7.0m 24VDC Protection height: 810mm Optical resolution: 14mm Response time: 20ms Condition: Used good working. There may be some light scratches on lense. KM 5926 (1)