Schmersal Safety Light Curtain SLC440COM-E-0970-14 Emitter .3-7.0m 24VDC (New)
Description
Schmersal Safety light curtain SLC440COM-E-0970-14 Emitter .3-7.0m 24VDC Protection height: 970mm Optical resolution: 14mm Response time: 20ms Condition: New open box. There may be some light scratches on lense. KM 5926 (1) 2lbs