Allen Bradley Guardmaster AB Safety light curtain 440L-T4J0960YD Transmitter
Description
Allen Bradley Safter light curtain Guardmaster Guardshield 440L-T4J0960YD Resolution: 14mm Range .3-7.0mm 24VDC 7W Protective height: 960mm Condition: Used good working. May be light scratches on lense KM 5926 (3) 3lb 80oz